چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور

حضور شوهاز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

  1396/06/05 
نمایشگاه الکامپ امسال از تاریخ 30 – 2 مرداد ماه در حال برگزاریست. امسال شاهد شور و شوق و جنب و جوش زیادی در سالن ۱۸ (الکام استارز) که استارتاپ ها در آنجا حضور دارند هستیم و به عقیده بسیاری از افراد هر سال این سالن پربازدیدترین قسمت نمایشگاه است .

شوهاز مرجع گردشگری چابهار هم در این سالن در کنار استارتاپها دیگر قرار دارد و به معرفی خدماتی که در چابهار ارائه می کندو توضیحاتی پیرامون شرایط گردشگری در  چابهار به  بازدید کنندگان و علاقه مندان به گردشگری  داده می شود

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندر کاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معناداری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می نماید. ا نمایشگاه الکامپ فرصتی تکرار نشدنی در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعاملات خویش را به طور چشمگیری ارتقا بخشند.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، برگزار کننده دوره بیست و سوم الکامپ با حمایت سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، و مشارکت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها، نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت و البته بهتری برگزار گردد.

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ