چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
نکاتی که باید قبل از خرید بلیط چارتر بدانیم
10\10\1396

تهیۀ بلیط چارتر ، راه مناسبی برای کاهش هزینه های سفر محسوب میشود.هدف بیشتر افراد از خرید بلیط چارتر،کاهش هزینه های سفر و صرفه جویی میباشد. شرکتهای هواپیمایی نیز از این ماجرا سود میبرند زیرا میتوانند پروازهای خودشان را اگرچه ارزانتر، اما دست کم تا حد امکان پر از مسافر نمایند. به همین دلیل هم سایتهای خرید بلیط چارتر را ایجاد نمودند. اما تهیۀ یک بلیط چارتر نیازمند کسب اطلاعاتی است . همراه ما باشید تا اطلاعات کلیدی را دربارۀ بلیطهای چارتری بیاموزید.

گنجایش هواپیما

شرکتهای هواپیمایی ترجیح میدهند که هواپیمای خود را کاملاً پر کنند تا اینکه یک هواپیما را با صندلی های خالی راهی سفر کنند. دانستن تعداد صندلی های خالی هواپیما یک مسئله مهم است.

گنجایش هواپیما

محل سفر

مقصد سفر در میزان پروازهای چارتر نقش بسزایی دارد. هر چه تقاضای مسافران برای رفتن به یک مکان بیشتر باشد پروازهای چارتری آن مقصد نیز مهمتر خواهند شد.به طور نمونه بلیط چارتر مشهد و بلیط چارتر کیش در سایتهای فروش بلیط جزء  منوهای پر بازدید و پرطرفدارند.

محل سفر

زمان سفر

برای سفر خود اصرار به یک زمان خاص نداشته باشید. در سفرهایی که اجباری و اضطراری نیست مثلا شامل ماموریتهای کاری نمیشود، انعطاف داشتن برنامۀ شما میتواند در خرید  بلیط چارتر با قیمت مناسب کمک کند.اگر در انتخاب تاریخ سفر تحت فشار نیستید ، میتوانید بلیط پروازتان را از قبل تهیه کنید. در این صورت فرصت دارید تا در زمان مناسب برای سفر برنامه ریزی و پس انداز کنید. بر  طبق آمار ،  سفر هوایی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از روزهای آخر هفته (جمعه و شنبه) ارزان تر تمام میشود و اگر به موقع اقدام کنید شاید تا سی درصد در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشید.

زمان سفر

انعطاف پذیری در برنامه ها

قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید تحقیق کنید و زمان پروازهایی که به سمت مقصد دلخواه شماست را پیدا کنید. بسیاری از پروازها تنها در یک روز خاص از هفته صورت می گیرد. زمانی که روزهای مورد نظر را پیدا کردید به دنبال ارزانترین زمان باشید.

انعطاف پذیری در برنامه ها

 جستجو در اینترنت

بیشتر افراد برای خرید بلیط به آژانسهای هواپیمایی مراجعه میکنند. اما بهتر است که قبل از خرید تحقیقات آنلاین و اینترنتی را انجام دهید. به عنوان مثال برای سفر به شهر مشهد صدها سایت مختلف فروش بلیط به صورت چارتر وجود دارد. در این سایتها میتوانید اطلاعات لازم دربارۀ حق بیمه و روش خرید بلیط را پیدا کنید. از دیگر مواردی که در سایتهای چارتر نمایش داده میشود، تخفیفی است که به صورت روزانه بر قیمت بلیط ها اعمال میشود. کافی است که وارد گوگل شوید و کلمات کلیدی مانند رزرو بلیط هواپیما، خرید بلیط چارتر  یا کلمات مشابه را در اینترنت جستجو کنید. در این صورت در عرض چند دقیقه دهها سایت رنگارنگ چارتری پیش روی شما باز خواهند شد

 جستجو در اینترنت

برخورد قاطعانه

در زمان خرید بلیط از فروشندگان بلیط ارزانترین قیمت بلیط را بخواهید. اهمیتی ندارد اگر از شما بخواهند که برای خرید بلیط به مکان دیگری بروید. یا مجبور شوید کمی جستجو کنید. کمی جستجو و دقت کمک میکند تا بلیط خود را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید.

برخورد قاطعانه

زمان همه چیز است

اگر میخواهید بلیط چارتر استفاده کنید باید در نظر داشته باشید که میتوانید بلیتتان را خیلی زود تهیه کنید یا اینکه در آخرین لحظات برای خرید بلیط اقدام کنید. اما باید بدانید که هر دو کار اشتباه است. خریدن بلیط  چارتر به این شیوه کاملا خطاست. باید بدانید که تعداد زیادی از شرکت های هواپیمایی 21 روز قبل از زمان پرواز تخفیف هایی را قرار میدهند.به این ترتیب صندلی هایی که ارزان قیمت هستند همان ابتدا فروخته میشوند. اما چنانچه بخواهیم به صورت کلی در این باره صحبت کنیم باید بدانید که شرکتهای هواپیمایی 72 ساعت قبل از پرواز برای صندلی های باقیماندۀ خود تخفیف های ویژه قرار میدهند.

زمان همه چیز استنظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ