چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
نوروز ۹۷سیستان و بلوچستان کانون توجهات ملی می‌شود
15\11\1396

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای برگزاری نوروز با شکوه در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته‌ایم.

مجتبی میرحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: برگزاری جشن نوروز، همایش اسطوره و حماسه، جشنواره های گردشگری در ۱۹شهرستان، برگزاری نوروز بازارها، نمایشگاههای صنایع دستی و بکارگیری راهنمایان گردشگری، بخشی از برنامه‌های در دست اجرا در نوروز ۹۷ است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: جشنواره گردشگری ایل آفرید و سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری و حضور در نمایشگاههای بین المللی نیز از جمله برنامه هایی است که در اسفند ماه برگزار و مقدمات استقبال از نوروز ۹۷ را فراهم خواهد آورد.

این مسئول ادامه داد: امسال در خصوص موضوع مهم ایجاد تصویر جدید از چهره استان کار بیشتری صورت گرفت و موفقیت های خوبی حاصل شد.

وی گفت: اتفاق دیگری که در بحث برند سازی گردشگری سیستان و بلوچستان اهمیت دارد مدیریت رویدادها است که تعریف رخدادهایی در نقاط مختلف استان به منظور تنوع بخشی به جاذبه های گردشگری است تا از اینگونه دعوت ها برای نمایشگاهها و جشنواره ها بهره لازم را ببریم و در سیستان و بلوچستان از ظرفیت های متعدد آن جهت جذب گردشگر استفاده شود.

میرحسینی از فعال بودن کلیه تاسیسات گردشگری بویژه اقامتگاههای بوم گردی در این ایام خبر داد و گفت: جشنواره خرید و رالی اتومبیل رانی ملی نیز از جمله اقداماتی است که جزییات آن به زودی اعلام خواهد شد.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ