چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
ترفندهای خرید بلیط هواپیما؛ چگونه بلیط ارزان قیمت بخریم؟
06\12\1396

ترفندهای خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط ارزان قیمت از مهارت‌های هر مسافر حرفه‌ای است. راهکارهایی برای رزرو و خرید بلیط هواپیمای ارزان، طوری که بتوانید ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید. خوشبختانه برخی از این مسافران حرفه‌ای تجربیات خود را دراختیارِ ما گذاشته‌اند تا ما بتوانیم به شما بهترین و موثرترین ترفند‌ها در خرید بلیط هواپیما را به شما معرفی کنیم.

. حواستان به گزینه‌های پیش رو باشد!

ساران اودایاکومار که بیش از ۷۵ هزار کیلومتر با هواپیما سفر کرده است می‌گوید که علاوه‌بر سایت‌های آژانس‌های هواپیمایی باید سایت‌های خرید بلیط هواپیما را هم بررسی کرد. این کار به شما کمک می‌کند تا مطمئن باشید که بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما را در دست دارید. برخی از سایت‌های خرید بلیط آنلاین هواپیما امکانی دارند که به‌محضِ موجود شدن بلیط با قیمت مدنظر شما، شما را از طریق ایمیل یا پیامک آگاه می‌کند. این سیستم که در انگلیسی Price Alert خوانده می‌شود، به شما کمک می‌کند تا همیشه از بهترین و ارزان‌ترین قیمت‌ها باخبر باشید.

۲. از پروازهای توقف‌دار نترسید!

نیاز به گفتن نیست که پروازهای توقف‌دار از پرواز‌های بدون توقف ارزان‌تر هستند. پس اگر به‌دنبالِ ارزان‌ترین بلیط هواپیما هستید، حواستان به پروازهای توقف‌دار باشد. حتی بهتر از آن، به‌دنبال پرواز‌هایی باشید که توقفی طولانی دارند؛ دراین‌صورت می‌توانید گشت‌وگذاری هم در شهر توقف‌گاه‌تان داشته باشید که خود مانند دو مسافرت است!

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__2_

 

۳. در پروازهای بین‌المللی خیلی به‌دنبال اسم‌ هواپیمایی‌های بزرگ نباشید!

پاتریک کیان که مشتری دائم استار الاینس و لوفت‌هانزا است می‌گوید که بعضی وقت‌ها هواپیمایی‌هایی که اسمشان را هم نشنیده‌اید پروازهایی با قیمت‌های بسیار ارزان ارائه می‌کنند. پاتریک پیشنهاد می‌کند که حواستان به WOW Air، هواپیمایی نروژ و هواپیمایی اکس ال فرانسه باشد.

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__3_

 

۴. پروازهای صبح زود را رزرو کنید!

به‌نظر می‌آید سحرخیز بودن به زحمتش می‌ارزد. دَن بیرشال می‌گوید که پروازهای صبح زود مزایایی دارند. اول اینکه اگر پرواز شما کنسل شد، شما می‌توانید با پرواز بعدی آن روز بروید و گزینه‌های زیادی پیش‌ روی شما است. اما اگر آخرین پرواز یا یکی از آخرین پروازهای آن‌روز را رزرو کرده باشید، شاید پرواز شما به روز بعد موکول شود. دوم اینکه، اگر پروازی را رزرو کنید که شما را زودتر از موعد به مقصدتان برساند و این پرواز پر شده و تقاضا برایش زیاد است، می‌‌توانید داوطلبانه با پرواز دیرتری بروید درحالی‌که واچر، مزایا، دسترسی به اتاق استراحت یا حتی پول داشته باشید.

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__4_

۵. به‌جای بلیط دوطرفه از یک شهر به‌فکر بلیط یک‌طرفه به یک شهر و یک بلیط دیگر از شهری دیگر باشید!

درحالی‌که رزرو یک بلیط دوطرفه از یک شهر عاقلانه‌تر به‌نظر می‌رسد، اما خیلی وقت‌ها پروازی از یک شهر نزدیک برای برگشت بسیار ارزان‌تر تمام خواهد شد. از این رو بایستی به این مسئله نیز توجه داشت و تمام گزینه‌های ممکن را بررسی کرد.

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__5_

 

۶. حتی اگر چند بلیط می‌خواهید حواستان به بلیط‌های تک‌نفره هم باشد!

این هم یک امکان دیگر است که مک‌کوی مطرح کرده است. او می‌گوید ممکن است قیمت بلیط چندنفره در سایت بالاتر از بلیط یک‌نفره باشد. پس بهتر است هر دو گزینه را بررسی کنید سپس تصمیم بگیرید.

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__6_

 

۷. از امتیازهایتان استفاده کنید!

برخی سایت‌ها برای هر رزرو اینترنتی بلیط برای شما امتیازی درنظر می‌گیرند که به‌مرور برای شما تخفیف خوبی به‌همراه می‌آورد. از قرعه‌کشی‌های این سایت‌ها هم غافل نشوید.

Airplane_Flight_Ticket_Booking_Reservation_Cafegardesh__7_نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ