چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
بازارهای چابهار
21\07\1398

شوهاز علاوه بر خدمات گردشگری که ارائه می کند راهنمای خرید انواع محصولات موجود در چابهار نیز هست که شما را برای خریدی مطمئن از مرحله مشاوره تا خرید و ارسال راهنمایی می کند .

فروشگاه اینترنتی چابهار فروشگاه اینترنتی منطقه آزاد چابهار

راهنمای خرید در چابهار

بازار های چابهار به دو دسته بازار سنتی و مجتمع های تجاری منطقه آزاد تقسیم می شوند که در هرکدام از این بازار ها میتوان اجناس مختلفی را برای خرید به صرفه انتخاب کرد که ما در این مقاله شما را راهنمایی مینماییم.

بازار سنتی

مواد غذایی

ماهی و میگو : یکی از سواغاتهای چابهار که از نظر خرید و قیمت به صرفه است ماهی آب ازاد چابهار است،از جمله ماهی سرخو ،شیر،حلوا ،کد و انواع ماهی های مختلف .

بازار های ماهی در چابهار به آدرس:

بازار اصلی : ساحل دریا کوچک ، بازار قدیم سوله بزرگ ماهی

بازار شماره 2 : ساحل دریا کوچک ،بازار قدیم سوله کوچک

در این دو بازار عملیات پاک سازی و بسته بندی برای سفرهای هوایی انجام میگردد

بازار های دیگری هم در اسکه های چابهار و بازار سنتی موجود می باشد اما از نظر قیمت دو بازاری که معرفی گردید به صرفه تر می باشند.

و اما میگو که فقط در این دو سوله یافت می شود دو نوع طبیعی و پرورشی می باشد که سایز بندی دارند و عمدتا طبیعی هرکیلو ما بین 35 تا 50 هزار تومان و پرورشی ما بین 20 الی 30 هزار تومان بسنگی به نوع و سایز میگو یافت می شود.

 

ادویه جات

در بازار سنتی چابهار انواع ادویه جات هندی و پاکستانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای پخت غذای لذیذ را میتوانید تهیه کنید .

 

برنج برند های هندی و پاکستانی یکی دیگر از مواد غذایی ارزان قیمت در چابهار می باشد در صورتی که حجم خرید بیش از حد مجاز نباشد.

راهنمای خرید از چابهار خرید سوغات از چابهارفروشگاه اینترنتی چابهار فروشگاه اینترنتی منطقه آزاد چابهار

ترشی های بسته بندی و فله از جمله ترشی انبه و لیمو را با قیمت مناسب در بازار سنتی چابهار می توانید تهیه بفرمایید.

 

پوشاک

میتوانید انواع پارچه هایی با کیفیت را در چابهار با قیمت مناسب تهیه بفرمایید و همچنین در بازار سنتی کنارک پوشاک استوک با برندهای مختلف و برتر و قیمت بسیار مناسب یافت می شود.

 

 

 

در دکه بازار چابهار میتوانید انواع مختلفی از صندل های زنانه و مردانه را با قیمت زیر 50،000 تومان خریداری نمایید.

 

بدلیجات

یکی دیگر از اجناس و سوغاتی هست که در چابهار به وفور یافت می شود و در بازار سنتی با قیمت های مناسب میتوانید سوغاتی زیبا برای بانوان تهیه بفرمایید.

 

 

مجتمع های تجاری منطقه آزاد

شامل 6 مجتمع اصلی می باشد که یک به یک برای شما معرفی خواهند شد.

صالحیار

این پاساژ شامل دو طبقه می باشد که طبقه همکف آن بیشتر لوازم برقی و ظروف آشپزخانه مارک دار یافت می شود ، در کنار این فروشگاه ها هم مغازه هایی از قبیل لوازم آرایشی بهداشتی،فروشگاه های مواد غذایی . پتو و چای فروشی فعالیت دارند.

اجناس به صرفه از نظر قیمتی در این بازار پتو،چای، ظروف آشپزخانه و لوازم آرایشی بهداشتی می باشند.

فردوس

منبع مواد غذایی، در این بازار شما فروشگاه های مواد غذایی فراوانی را مشاهده خواهید کرد که با قیمت های مناسبی میتوانید انواع ترشی جات،چای،شربت ،انواع قهوه و نسکافه،شکلات ها و دیگر مواد غذایی خارجی را خریداری نمایید.

تیس

بزرگترین بازارچه چینی ها در طبقه بالای این متجع فعالیت میکند که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این بازارچه یافت می شود!

طبقه همکف هم شامل فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک می باشد ،البته در همه پاساژ ها فروشگاه های مختلفی یافت می شود ما بصورت کلی به این امر پرداخته ایم.

ابریشم

مجتمع تازه تاسیسی که دارای فروشگاه های مختلفی هستند اعم از لوازم ارایشی بهداشتی،پوشاک،لوازم برقی،مواد غذایی و ...

صدف

بازار لوکس و بزرگی که طبقه بالای آن مرکز موبایل چابهار می باشد که قیمت های مناسبی دارند .

طبقه همکف هم فروشگاه هایی از قبیل ابزار آلات،پارچه فروشی،آرایشی بهداشتی،مواد غذایی و ... اجناس خود را با قیمت های مناسبی به فروش گذاشته اند.

پردیس

این مجتمع هم فروشگاه های زیادی را دارد که عمدتا در زمینه پوشاک فعالیت دارند و البته غرفه های بزرگی در زمینه فروش عینک های آفتابی و طبی فعالیت میکنند.

نکته مهمی که لازم به ذکر است این است که همیشه قبل از خرید مطمئن شوید که آیا جنس خریداری شده را میتوانید به راحتی از چابهار خارج ساخت یا اینکه نیاز به امور گمرکی دارد،تا در هنگام سفر به مشکل برنخورید.

عمدتا اجناسی از قبیل لوازم برقی بزرگ مثل تلویزیون،ماشین لباس شویی و از این دسته وسایل،پتو تعداد 10 عدد به بالا،چای  و اجناسی که مشخص شود برای تجارت خریداری شده است باید امورات کمرگی را انجام داد.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ