چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
از چابهار چی بخریم؟
16\01\1399

این سوالیه که هر مهمان و هموطنی که می خواد به چابهار سفر کنه با اون مواجه می شه اگر تا پایان مقاله با ما همراه بشید مطالبی را در مورد چابهار بازگو می کنم تا در کنار تفریح از خرید در چابهار لذت ببرید و سوغاتی خوبی برای خانواده تهیه کنید.

خوب برای خرید از چابهار سلیقه شما چیست ؟ به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهید؟ اگر خوردنی دوست دارید به شما پیشنهاد می کنم در سفر به چابهار حتما از ترشی های انبه خرید کنید به نظرم با توجه به تغییر ذائقه ما الان خیلی از ما ترشی های تند و ملایم را می پسندیم بعد از ترشی های انبه خوشمزه که برندهای مختلفی شامل ترشی های انبه نشنال و سندیپ  داره در کنارش ادویه های نشنال و احمد را هم توصیه می کنم که شامل ادویه مرغی ،کراهی ،چکن،ماهی، می باشند.

پیشنهاد بعدی من خرید محصولات آرایشی از چابهار است چون چابهار منطقه آزاده و از معافیت گمرکی برخورداره اکثر لوازم ارایشی موجود هم با کیفیت و قیمت مناسب هستند بازارهای صدف،صالحیار،تیس،پردیس مملو از لوازم آریشی هستند.

اگر می خواهید جهیزیه خرید کنید بهتون پیشنهاد می کنم بازار پردیس علل الخصوص لوازم خانگی خاتم را هم سری بزنید و قیمت ها را با شهرهای خودتان مقایسه کنید.

پتو و ظروف آرکوپال در بازار فردوس را هم حتما ببینید.

اما اگر نیامدید و دوست دارید از چابهار خرید کنید و کسی را در چابهار هم ندارید انواع ترشی های انبه نشنال و ادویه بریانی نشنال ، ادویه مرغ نشنال، ادویه گوشت نشنال ، ادویه ماهی نشنال ، ادویه قورمه نشنال ، ادویه آچار گوشت نشنال را از  فروشگاه اینترنتی کپات چابهار به آدرس www.kapaat.com  را بهتون معرفی می کنم که مستقیما و بدون واسطه از فروشگاه اینترنتی کپات خرید کنید چون اینماد و مجوزهای قانونی را داره نگرانی بابت ارسال محصول و سایر نگرانی ها را نخواهید داشت.

همانطور که می دانید بلوچستان مهد هنراصیل سوزن دوزی ایران است که لباس های سوزن دوزی موجود در کاخ نیاوران گواه این مطلب است در واقع بانوان بلوچ با تلفیق هنر اصیل سنتی سوزن دوزی با مدرن محصولات زیبایی شامل کراوات سوزن دوزی ، کوسن سوزن دوزی ، زیور آلات سوزن دوزی ، شال سوزن دوزی ، کیف سوزن دوزی و کفش سوزن دوزی را خلق نموده اند که می توانید در بازار سنتی چابهار یا به اصطلاح بلوک بازار آنها را تهیه کنید اگر هم به زودی مسیرتون به چابهار نمی افته استارت آپ شیک دوچ که بازار آنلاین محصولات سوزن دوزی بلوچیه  از آدرس اینترنتی www.shikdooch.com می توانید از آن خرید کنید.

در پایان، تجربه خرید و اوقات خوشی را برای شما در چابهار آرزو دارم.  نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ