چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
برای نخستین بار در کشور "امریه اشتغال" در سیستان و بلوچستان اجرایی می‌شود
29\08\1396

معاون توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طرح "امریه اشتغال" برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

سکینه اشرفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده طرح "امریه اشتغال" برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: استانداری سیستان و بلوچستان 300 سهمیه امریه دریافت کرده که قرار است 68 نفر از آنها در قالب طرح امریه اشتغال در شهرها و بخش‌های مختلف سطح استان بکارگیری شوند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بحث اشتغال اولویت نخست سیستان و بلوچستان است، گفت: قراردادی با کارگزار اشتغال استان منعقد شده تا این 68 نفر را بر اساس تحلیل دینامیک اشتغال استان و همچنین با استفاده از سند اشتغال استان، سند توسعه استان در برنامه ششم و فاز اول طرح آمایش استان در سطح استان و بر مبنای ظرفیت‌های اشتغال موجود در هر منطقه بکارگیری کند.

اشرفی خاطرنشان کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود و قرار است تجربه اجرای این طرح در استان سیستان و بلوچستان در صورت موفقیت برای اجرا در استان‌های دیگر کشور مورد استفاده قرار گیرد.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ