چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
باغ معجزه دبی
17\08\1396

طولانی ترین دیوار گل در جهان

باغ معجزه دبی

طولانی ترین دیوار گل در جهان
شاید برایتان عجیب باشد در وسط کویر فضای را پر از گل های رنگا و رنگ ببینید.گردش و قدم دن در چنین فضایی حتما برایتان بسیار جذاب خواهد شد امروز میخواهیم درمورد باغی پر از گل در وسط شهر دبی صحبت کنیم بله درست حدس زدین در باره معجزه ای در دل کویر ، میراکل گاردن میخواهیم صحبت کنیم تور دبی خود را طوری برنهمه ریزی کنید که حتما نصف روز را در این باغ سپری کنید در ادامه همراه ما باشید تا در مورد این معجزه عجیب و در دل این شهر کویری صحبت کنیم…

%post باغ معجزه دبی

باغ گل دبی

این باغ در نزدیکی دبی لند قرار گرفته است (دبی لند یک مکان تفریحی و توریستی در بزرگره امارات و در جنوب محدوده جمیرا واقع شده است.) این باغ زیبا در روز ولنتاین سال 2013 افتتاح شد.این باغ با بیش از 7200 متر مربع به عنوان بزرگترین باغ طبیعی دنیا معروف شده است که بیش از 109 میلیون گل در آن کاشته شده .و در سال 2015 بزرگترین جایزه گردشگری را به خود جذب کرد.

 

%post باغ معجزه دبی

پارک باغ معجزه دبی

توسعه باغ
پروژه اولیه این باغ با شرکت آکاراش که در محوطه سازی و کشاورزی شهرت جهانی دارد انجام شد هزینه پروژه حدود 40 میلیون دلار بود . فاز یک این پروژه ها در فوریه 2013 تکمیل و بازسازی شد که شامل 21000 متر مربع فضای باز از جمله طراحی عمودی و افقی محوطه سازی است که هر کدام از آنها طراحی خود را دارند. توسعه فاز اول 2 ماه طول کشید و 400 کارگر مشغول به کار بودن.

%post باغ معجزه دبی

Miracle Garden

فاز دوم پروژه در اواسط ژوئن 2013 آغاز شد و در اکتبر 2013 تکمیل شد و 70 درصد پروژه در این مدت پیشرفت کرد زمینی به ابعاد 21000 متر مربع برای فاز دوم نیز مورد استفاده قرار گرفت که در حال حاضر 2 میلیون متر مربع کل منطقه باغ را افزایش داده است . در این دو مرحله از ساخت باغ شامل ساعت گل، باغ پروانه، فروشگاههای خرده فروشی و مساجد بود. بازدید معجزه باغ دبی از اکتبر تا آوریل می باشد و از ماه های ژوئن تا سپتامبر به دلیل دمای بالا با درجه حرارت 40 درجه سانتیگراد بسته میشود چون بازدید از گل ها در این زمان برای آنها مناسب نیست و باعث پلاسید شدنشان میشود.
نگهداری و تغذیه گل ها: برای آبیاری این باغ از آب فاظلاب تصویه شده به روش آبیاری قطره ای در روز استفاده میشود . جالب است بدانید با وجود گله ای زیاد در این باغ شما هیچ نوع حشره ای را نمی بینید.

%post باغ معجزه دبی

بزرگترین باغ گل دبی

باغ پروانه دبی 
در سال 2015،درون قسمتی از باغ معجزه دبی یک باغ دیگر به اسم باغ پروانه دبی درست شد که به عنوان نخستین باغ پروانه ای در منطقه عنوان گرفت و 15000 پروانه از 26 نوع در این باغ در حال پرورش و زندگی هستند

%post باغ معجزه دبی

Miracle-Gardenنظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ