چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
مقصد شدن گردشگری فقط وظیفه میراث فرهنگی نیست
12\06\1396

استاندار سیستان و بلوچستان در آیین افتتاحیه راه اندازی قطار مسافری زاهدان – اصفهان گفت: هر چه به نگاه بلند شهید رجایی می اندیشیم متوجه می شویم این نگاه برای رشد و توسعه کشور بود و به همین خاطر ماندگار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان علی اوسط هاشمی افزود: وقتی از مقصد شدن گردشگری کشور سخن گفتیم، جذب گردشگر نیاز به ایجاد ظرفیت در همه بخش ها علی الخصوص حمل و نقل دارد .

وی بیان کرد: همه بخش های این رویکرد را به عنوان یک ضرورت تلقی کنند و مقصد شدن گردشگری سیستان و بلوچستان تنها وطیفه میراث فرهنگی نیست همه نهادها و دستگاه ها مسئولند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اکنون که شاهد راه اندازی قطار مسافری زاهدان – اصفهان هستیم به این بیاندیشیم که اصفهان یکی از قطب های گردشگری جهان است.

وی اضافه کرد: من اطمینان دارم که داشته های استان سیستان و بلوچستان کمتر از اصفهان نیست.

وی تصریح کرد: باید توجه کنیم که چگونه کرمان، یزد و اصفهان در این خط گردشگر جذب کرده اند و ما با این همه ظرفیت نتوانستیم.

استاندار تصریح کرد: هشت میلیارد یورو با کره جنوبی توافق شده تا به بانک های ما وام بدهد اگر این مقدار به پروژه راه آهن چابهار – زاهدان تزریق شود تحولی ایجاد خواهد شد.

وی تاکید کرد: واقعیت تلخی وجود دارد که دولت بودجه قوی ندارد اما از بانک های خارجی وام می گیرد تا بتواند عقب ماندگی های هشت ساله را جبران کند.

وی اذعان کرد: آغاز راه است برای رسیدن به مقصد راهی طولانی در پیش داریم.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ