چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
آغاز فاز دوم خرید تضمینی حصیر سیستان و بلوچستان
05\06\1396

بعد از پایان مرحله اول طرح «کاروان پیوند» که با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در سیستان و بلوچستان انجام شد، فاز دوم خرید تضمینی محصولات حصیری شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان از روز گذشته آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، با توجه به نامگذاری سال۹۶ به‌عنوان سال حصیر و حصیربافی از سوی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، خرید محصولات با کیفیت حصیری طرح «کاروان پیوند» در پنج شهرستان سیستان و بلوچستان آغاز شد.

بهمن نامورمطلق  - معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور - در این‌باره گفت: در فاز دوم خرید محصولات حصیری استان سیستان و بلوچستان از تولیدکنندگان شهرستان‌های خاش، ایرانشهر، پیرانشهر، سرباز و نیک‌شهر محصولات خریداری شده و در قالب کاروان حصیر به تهران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و هنرهای سنتی خواهد رسید.

علی کرد - نماینده مردم شهر خاش در مجلس شورای اسلامی - با استقبال از این طرح، از کاروان پیوند دعوت کرد تا به شهر خاش سفر کند و محصولات هنرمندان این شهر نیز خریده شود.

اکنون نمایشگاهی شامل حصیرهای این کاروان در گالری ملی صنایع دستی برای بازدید عموم برپاست. همچنین در این راستا نمایشگاه و فروشگاهی از تولیدات حصیر در مجموعه نیاوران تهران برقرار بود.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ