چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار
به زودی مرمت قلعه پرتغالی‌ها در چابهار آغاز خواهد شد
03\04\1396

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: در حال حاضر مرمت ساختمان پست و گمرک در حال انجام است و در آینده نزدیک مرمت قلعه پرتغالی‌ها را خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار به نقل از فارس محمد سعید سایگانی اظهار کرد: با وجود گرمای هوا تورهای و جشنواره‌های کمتر در این شهرستان برگزار می‌شود اما تورهای ورزشی از جمله تور موج سواری در این ایام در شهرستان چابهار در حال برگزاری است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار افزود: به زودی برگزاری مسابقات کشتی بین‌المللی جام یادگار امام را در چابهار خواهیم داشت.

این مسئول ادامه داد: در زمینه طرح اوقات فراغت برنامه‌های مشترکی با هلال احمر و اداره ارشاد اسلامی چابهار برگزار می‌کنیم.

وی گفت: علاوه بر کلاس‌های همیشگی بخش خصوصی در سطح شهر با همکاری ادارات کمیته امداد، بنیاد شهید و ارشاد اسلامی به طور مشترک کلاس هایی در رشته های حصیربافی، سکه دوزی، سوزن دوزی و سفال برگزار خواهیم کرد.

سایگانی خاطرنشان کرد: در حوزه مرمت نیز مرمت ساختمان پست و گمرک در حال انجام است و در آینده نزدیک مرمت قلعه پرتغالیها را خواهیم داشت.نظرات کاربران
ارسال نظر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ