چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور

 

 

قوانین رزرو آنلاین

1- کلیه اطلاعات و تصاویر و قیمت های ذکر شده روی سایت درباره هتل ها و مناطق گردشگری، عینا از خود هتل و مسئولین منطقه تهیه شده و صحت و سقم این اطلاعات بعهده هتل و مناطق گردشگری است. ممکن است با به روز رسانی این اطلاعات توسط هتل یا جاذبه ها، اطلاعات سایت ایران بوکینگ قدیمی شود. ما همواره سعی می کنیم به روزترین اطلاعات هتل های ایران و جاذبه های گردشگری را روی سایت نمایش دهیم ولی درصورتی که شک و شبهه ای در خصوص هر یک از اطلاعات دارید، می توانید در مورد هتل قبل از اقدام به رزرو آنلاین شوهاز، مستقیما از هتل سوال بفرمایید.


2- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور مستقیم توسط شوهاز، تعیین جا و نهایی می گردد. ولی در عین حال ممکن است در مواردی بسیار خاص در چند ساعت اداری بعد از رزرو نهایی، بدلیل مشکلات هتل، موارد امنیتی مثل ورود مقامات بلند پایه به هتل، خرابی ها و موارد فورس ماژور، اشتباهات کارمندان هتل و ... رزرو از طرف هتل لغو گردد. در اینصورت ایران بوکینگ نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا مشکل پیش آمده رفع گردد و یا رزروی در هتلی مشابه برای مسافر انجام شود و یا در صورت عدم امکان، وجه پرداختی عینا به مسافر برگردانده خواهد شد. در اینگونه موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

4- در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، اتاق برای مسافر خالی نگه داشته می شود و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

قوانین کنسل کردن رزرو و بازپرداخت وجه

مانی که مبلغ رزرو هتل به حساب ایران بوکینگ واریز می شود، ما درخواست رزرو اتاق مورد نظر شما را برای هتل ارسال می کنیم. با ارسال درخواست از طرف ما، طبق قراردادی که با هتل داریم، رزرو قطعی انجام می شود و اتاق به مسافر اختصاص می یابد. در صورتی که هر زمانی مسافر قصد کنسل کردن داشته باشد، حتی چند دقیقه بعد از ثبت رزرو،  طبق قراردادی که با هتل داریم برای ما جریمه در نظر گرفته می شود و حسابداری هتل، در صورتحساب آینده ما آنرا منظور می کند و باید این مبلغ جریمه را به هتل پرداخت کنیم. ما با روابط دوستانه ای که با هتل داریم نهایت سعی خود را می کنیم که این جریمه کمترین مقدار ممکن حتی کمتر از قرارداد باشد اما در نهایت تصمیم با هتل است.

در صورت درخواست مسافر مبنی بر لغو رزرو انجام شده به هر علت، پیرو قوانین هتل و گارانتی اتاق ها اقدام می گردد. ممکن است با توجه به ایام خاص و شلوغی و تعطیلات خصوصا ایام نوروز، اتاق گارانتی شده باشد و امکان کنسل کردن رزرو وجود نداشته باشد و بالطبع مبلغی مسترد نخواهد شد، در غیر اینصورت در اکثر هتل ها تا 72 ساعت قبل از تاریخ ورود مسافر به هتل، به میزان 10 درصد از مبلغ پرداختی بعنوان کارمزد خدمات کسر شده و مابقی برگشت داده می شود.

لغو رزرو نهایی کمتر از 72 ساعت قبل از تاریخ رزرو امکان پذیر نبوده و مبلغی مسترد نخواهد شد و کل مبلغ بعنوان خسارت NoShow کسر می گردد چون احتمال اینکه هتل بتواند آن اتاق را به شخص دیگری بفروشد بسیار پایین است و جزو ضرر هتل می شود. البته معمولا فقط برای شب اول اقامت جریمه در نظر می گیرند و برای بقیه شبها جریمه ای از طرف هتل اعمال نمی شود اما بعضی هتلها هم کل شبها را بعنوان جریمه در نظر می گیرند! در هر صورت تصمیم با هتل بوده و طبق قوانین هتل و قرارداد فی مابین با هتلها جریمه کسر می شود، هتل پول نگیرد ما هم نمی گیریم و فقط 10 درصد کارمزد کسر می شود ...

توجه داشته باشید برای هر نوع کاهش شبهای اقامت (مثلا 6 شب رزرو کردید و بعد از ورود به هتل در شب سوم قصد خروج دارید و دیگر اقامت نخواهید کرد) باید قبل از خروج مسافر (Check-out) هماهنگ شود و امکان بازگردادن وجه و کنسل نمودن رزرو بعد از خروج مسافر بدون هماهنگی وجود نخواهد داشت.

بدلیل اعمال وجه رزرو به حساب ما توسط حسابداری هتل پس از ثبت نهایی رزرو آنلاین، هرگونه بازگرداندن مبلغ طبق شرایط بالا، حدود 2 تا 3 روز کاری زمان خواهد برد.

در صورت عدم رعایت قوانین رزرو اینترنتی، شوهاز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.


5- همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مثل شناسنامه و کارت ملی در زمان ورود به هتل الزامی است. همچنین حداقل یکی از همراهان باید به سن قانونی رسیده باشد و مدارک همه همراهان ارائه شود، در غیر اینصورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی با مسافر است.

6- استفاده از اتاق مشترک برای هر ایرانی همراه با تبعه خارجی در اکثر هتل های ایران امکانپذیر نیست. در صورت داشتن شرایط مشابه، قبل از رزرو هتل استعلام کنید. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه شوهاز نخواهد بود.

7- پذیرش خانم های مجرد بدون همراهی امکان پذیر نیست، مگر اینکه جهت شرکت در امتحان، کنکور، مسابقه یا ... و یا ماموریت اداری باشدو در این موارد گواهی ها و اسناد لازم مورد نیاز است. ضمنا پذیرش خانم و آقا طبق قوانین کشور ایران است و محرم و نامحرم در هر صورتی باید رعایت شود بجز در مواردی که کلیه میهمانان خارجی (دارای ملیت خارجی) باشند.

8- زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر هتل، مطابق با قوانین آن هتل می باشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موئد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهید.

9- بدلیل تفاوت خدمات هتل های مختلف و کیفیت ارائه خدمات آنها و نسبی بودن کیفیت در هتل های مختلف، ایران بوکینگ هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات، اتاق ها، استقبال و ترانسفر فرودگاهی و .. نخواهد داشت.


توجه: کسانی که به هر نحو در عملکرد سامانه اختلال ایجاد کنند، مانند ثبت رزروهای غیرواقعی متعدد، تماس های تلفنی و ... مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران و قوانین جرائم اینترنتی، مجرم بوده و حق پیگیری و شکایت از طریق پلیس فتا با ارائه مدارک مانند IP Address برای ایران بوکینگ محفوظ است.

هدف شوهاز ، اقامتی بینظیر برای شماست ...

نظرات کاربران
ارسال نظر