چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
05435337581 : هتل آپارتمان شوهاز
05435330032 : رزرو تور
اخبار

سوغات چابهار

چابهار به دلیل موقعیت اقتصادی که در منطقه دارد و هم مرزی با کشورهای پاکستان و هند شما می توانید علاوه بر برنامه گردشگری که در این شهر داشته باشید می توانید می توانید سوغاتی های جذاب و متنوعی را هم برای خرید انتخاب کنید. با خرید سوغاتی از چابهار علاوه بر اینکه باعث گسترش فرهنگ چابهار به شهر خود خواهید شد، همچنین رونق کسب و کارهای محلی را هم رقم می زنید .

بازارهای چابهار

شوهاز علاوه بر خدمات گردشگری که ارائه می کند راهنمای خرید انواع محصولات موجود در چابهار نیز هست که شما را برای خریدی مطمئن از مرحله مشاوره تا خرید و ارسال راهنمایی می کند .

دانشگاه چابهار

تحصیل در دانشگاه های چابهار ،که برخی از آنها در جوار خلیج چابهار احداث شده اند و شما می توانید در کلاسی حضور داشته باشید که نمای رو به دریا دارد و باعث می شود شوق فراگیری علم دوچندان شود پس پیشنهاد می کنیم حتما دانشگاه های چابهار در لیست انتخاب دانشگاهای خود قرار بدید و با حضور در شهر چابهار علاوه بر کسب علم با فرهنگ،گویش و سبک محلی و صمیمی زندگی شهر دوران تحصیل خود را خاطرانگیزتر از هر زمان خود کنید.

هتل های چابهار

رزرو هتل در چابهار با بهترین قیمت

بندر چابهار

چابهار مهم است؛ نه فقط چون یکی از پررونق ترین مناطق آزاد ایران به حساب می آید، نه فقط چون تنها بندر اقیانوسی کشور است؛ نه فقط چون یکی از بهترین مناظر دنیا را دارد... چابهار مهم است چون بهشتی از ناشناخته هاست که هر گردشگری را شیفته زیبایی هایش می کند.
اخبار پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران