اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار

  ارتباط با مدیرسایت 09151401409

اخبار
حضور چشمگیر گردشگران آلمانی در سیستان و بلوچستان
30\09\1396

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از حضور چشمگیر گردشگران آلمانی در استان خبر داد.

مجتبی میرحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: امسال شاهد رشد چشمگیر گردشگران خارجی در استان سیستان و بلوچستان بودیم که بیشترین گردشگران از کشور آلمان بودند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: حضور گردشگران خارجی باعث شده تا واقعیت های استان از زبان این گردشگران بیان شود و معرفی مثبتی از این استان صورت بگیرد.

این مسئول ادامه داد:  با توجهی که در دو سال گذشته به گردشگران خارجی که به صورت انفرادی به استان سفر کرده بودند، صورت گرفته بود شاهد حضور چشمگیر گردشگران خارجی و فعال شدن تورهایی با برنامه سفر و نیز مدیران آژانس های گردشگری و تورلیدرهای خارجی در استان بودیم.

وی گفت: رفت و آمد گردشگران باعث خروج از ناحیه قرمز گردشگری، رشد اقتصادی و معرفی فرهنگ و تمدن غنی سیستان و بلوچستان به دنیا خواهد شد.نظرات کاربران
ارسال نظر