اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار

  ارتباط با مدیرسایت 09151401409

اخبار
برای نخستین بار در کشور "امریه اشتغال" در سیستان و بلوچستان اجرایی می‌شود
29\08\1396

معاون توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طرح "امریه اشتغال" برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

سکینه اشرفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده طرح "امریه اشتغال" برای نخستین بار در کشور به صورت پایلوت در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: استانداری سیستان و بلوچستان 300 سهمیه امریه دریافت کرده که قرار است 68 نفر از آنها در قالب طرح امریه اشتغال در شهرها و بخش‌های مختلف سطح استان بکارگیری شوند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بحث اشتغال اولویت نخست سیستان و بلوچستان است، گفت: قراردادی با کارگزار اشتغال استان منعقد شده تا این 68 نفر را بر اساس تحلیل دینامیک اشتغال استان و همچنین با استفاده از سند اشتغال استان، سند توسعه استان در برنامه ششم و فاز اول طرح آمایش استان در سطح استان و بر مبنای ظرفیت‌های اشتغال موجود در هر منطقه بکارگیری کند.

اشرفی خاطرنشان کرد: این طرح برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود و قرار است تجربه اجرای این طرح در استان سیستان و بلوچستان در صورت موفقیت برای اجرا در استان‌های دیگر کشور مورد استفاده قرار گیرد.نظرات کاربران
ارسال نظر