چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
اخبار
وزیر کشور وارد زاهدان شد
17\08\1396

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز/چهارشنبه/ برای شرکت در آیین معرفی دانیال محبی نیا استاندار جدید و تکریم علی اوسط هاشمی استاندار سابق سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

وزیر کشور در بدو ورود به زاهدان مورد استقبال استاندار سابق و معاونان استانداری و شماری از مسئولان و فرمانده هان نظامی و انتظامی سیستان و بلوچستان و نمایندگان مجلس قرار گرفت.
وزیر کشور پس از استقبال در فرودگاه بین المللی زاهدان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با آیت الله عباسعلی سلیمانی دیدار می کند.
شرکت در آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان که با حضور مسئولان استانی، نمایندگان مجلس، علما و سران، بزرگان و معتمدان طوایف شیعه و سنی استان در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود، از دیگر برنامه های سفر وزیر کشور به زاهدان است.
به گزارش ایرنا با تصویب هیات وزیران و طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور دانیال محبی نیا به‌ عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان منصوب شد.
دانیال محبی نیا که پس از پیروزی انقلاب اسلامی دبیر هنرستان شهید رجایی بندرعباس بوده و بعد از آن به استخدام وزارت کشور درآمده است در دولت هشتم معاون سیاسی - امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان بود.
وی در دولت های هاشمی و خاتمی در وزارت کشور تا سطح معاون وزیر نیز مسئولیت داشته است.
علی اوسط هاشمی پیش از این سمت استاندار سیستان و بلوچستان را بر عهده داشت.نظرات کاربران
ارسال نظر