اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار

  ارتباط با مدیرسایت 09151401409

اخبار
معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان
17\07\1396

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت:قرار است 17 مهرماه سیستان و بلوچستان در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان معرفی شود.

مجتبی میرحسینی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: بزرگ‌ترین رقابت بین المللی ـ تخصصی صنعت پزشکی کشور عمان،  17 تا 19 مهرماه 96 با عناوین اصلی زیرساخت‌های پزشکی و بیمارستانی، مراقبت‌های پزشکی، دارو و گردشگری سلامت در شهر مسقط، میزبان کشورهای منطقه و جهان خواهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: در این نمایشگاه که برای چهارمین سال متوالی برپا می‌شود علاوه بر معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی پزشکی، توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی و استفاده هدفمند از فرصت های پیشرو برای توسعه گردشگری استان نیز در برنامه گروه اعزامی می باشد.

این مسئول ادامه داد: ارائه بسته های معرفی استان در حوزه گردشگری سلامت و سایر ظرفیت های گردشگری استان به کشورهای مختلف نیز از دیگر برنامه ها خواهد بود.

وی یادآور شد: جشنواره، نمایشگاه و همایش‌های مختلف درباره صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از پردرآمد‌ترین منابع ارزی برای کشورها نقش بسیاری موثری در جذب گردشگر دارد.

میرحسینی بیان کرد: با زدوده شدن زنگار ناامنی از چهره سیستان و بلوچستان که نتیجه تبلیغات هدفمند و تلاش دستگاههای اجرایی، بخش خصوصی و همه مردم مهمانواز سیستان و بلوچستان است این استان در فهرست مقاصد سفر گردشگران خارجی قرار گرفته است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خاطر نشان کرد: با افزایش ورود مسافران و انتشار تجارب سفرشان در فضاهای مجازی، رسانه‌های صاحب نام جهان نیز گزارش‌هایی را به معرفی سیستان و بلوچستان به عنوان مقصدی دیدنی، جدید، منحصربه‌فرد و ناشناخته اختصاص می‌دهند و در نتیجه همه اینها، استان سیستان و بلوچستان در مسیر رونق و توسعه قرار خواهد گرفت.نظرات کاربران
ارسال نظر