اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
اخبار
آغاز فعالیت انجمن گردشگری در 3 شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر
12\07\1396

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: انجمن گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر با محوریت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار شروع به کار کرد.

عبدالحمید بلوچ زاده امروز  در زاهدان، اظهار کرد: انجمن گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر با محوریت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان چابهار و همکاری ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کنارک و نیکشهر آغاز به کار کرد.

وی افزود: به منظور حمایت از گردشگران و اطمینان بخشیدن  به آنها برای پیگیری امورات گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر انجمنی متشکل از فعالین گردشگری، شرکت های خدمات مسافرتی، هتل ها و دهیاران روستاهای هدف گردشگری تشکیل شد.

این مسئول ادامه داد: علاوه بر پیگیری امورات گردشگران، کنترل و نظارت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند مانند دفاتر خدمات مسافرتی، هتل و غیره و رعایت حقوق گردشگران توسط این انجمن انجام خواهد شد.

وی گفت: اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار به منظور حمایت از انجمن جلسات ماهیانه ای در محل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار برگزار میکند و در این جلسات، پیگیر تمامی مطالبات انجمن خواهد بود.نظرات کاربران
ارسال نظر