چابهار سیستان و بلوچستان شوهاز وب سایت چابهار و مرجع گردشگری سیستان و بلوچستان

  ارتباط با مدیرسایت 09151401409

اخبار
آغاز فعالیت انجمن گردشگری در 3 شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر
12\07\1396

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: انجمن گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر با محوریت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار شروع به کار کرد.

عبدالحمید بلوچ زاده امروز  در زاهدان، اظهار کرد: انجمن گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر با محوریت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان چابهار و همکاری ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کنارک و نیکشهر آغاز به کار کرد.

وی افزود: به منظور حمایت از گردشگران و اطمینان بخشیدن  به آنها برای پیگیری امورات گردشگری در سه شهرستان چابهار، کنارک و نیکشهر انجمنی متشکل از فعالین گردشگری، شرکت های خدمات مسافرتی، هتل ها و دهیاران روستاهای هدف گردشگری تشکیل شد.

این مسئول ادامه داد: علاوه بر پیگیری امورات گردشگران، کنترل و نظارت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند مانند دفاتر خدمات مسافرتی، هتل و غیره و رعایت حقوق گردشگران توسط این انجمن انجام خواهد شد.

وی گفت: اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار به منظور حمایت از انجمن جلسات ماهیانه ای در محل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار برگزار میکند و در این جلسات، پیگیر تمامی مطالبات انجمن خواهد بود.نظرات کاربران
ارسال نظر