اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
اخبار
آغاز فاز دوم خرید تضمینی حصیر سیستان و بلوچستان
05\06\1396

بعد از پایان مرحله اول طرح «کاروان پیوند» که با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در سیستان و بلوچستان انجام شد، فاز دوم خرید تضمینی محصولات حصیری شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان از روز گذشته آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، با توجه به نامگذاری سال۹۶ به‌عنوان سال حصیر و حصیربافی از سوی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، خرید محصولات با کیفیت حصیری طرح «کاروان پیوند» در پنج شهرستان سیستان و بلوچستان آغاز شد.

بهمن نامورمطلق  - معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور - در این‌باره گفت: در فاز دوم خرید محصولات حصیری استان سیستان و بلوچستان از تولیدکنندگان شهرستان‌های خاش، ایرانشهر، پیرانشهر، سرباز و نیک‌شهر محصولات خریداری شده و در قالب کاروان حصیر به تهران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و هنرهای سنتی خواهد رسید.

علی کرد - نماینده مردم شهر خاش در مجلس شورای اسلامی - با استقبال از این طرح، از کاروان پیوند دعوت کرد تا به شهر خاش سفر کند و محصولات هنرمندان این شهر نیز خریده شود.

اکنون نمایشگاهی شامل حصیرهای این کاروان در گالری ملی صنایع دستی برای بازدید عموم برپاست. همچنین در این راستا نمایشگاه و فروشگاهی از تولیدات حصیر در مجموعه نیاوران تهران برقرار بود.نظرات کاربران
ارسال نظر