چابهار رزرو تور چابهار رزرو اقامت در چابهار تفریحات دریایی در چابهار موج سواری در چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
اخبار
به زودی مرمت قلعه پرتغالی‌ها در چابهار آغاز خواهد شد
03\04\1396

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: در حال حاضر مرمت ساختمان پست و گمرک در حال انجام است و در آینده نزدیک مرمت قلعه پرتغالی‌ها را خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار به نقل از فارس محمد سعید سایگانی اظهار کرد: با وجود گرمای هوا تورهای و جشنواره‌های کمتر در این شهرستان برگزار می‌شود اما تورهای ورزشی از جمله تور موج سواری در این ایام در شهرستان چابهار در حال برگزاری است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار افزود: به زودی برگزاری مسابقات کشتی بین‌المللی جام یادگار امام را در چابهار خواهیم داشت.

این مسئول ادامه داد: در زمینه طرح اوقات فراغت برنامه‌های مشترکی با هلال احمر و اداره ارشاد اسلامی چابهار برگزار می‌کنیم.

وی گفت: علاوه بر کلاس‌های همیشگی بخش خصوصی در سطح شهر با همکاری ادارات کمیته امداد، بنیاد شهید و ارشاد اسلامی به طور مشترک کلاس هایی در رشته های حصیربافی، سکه دوزی، سوزن دوزی و سفال برگزار خواهیم کرد.

سایگانی خاطرنشان کرد: در حوزه مرمت نیز مرمت ساختمان پست و گمرک در حال انجام است و در آینده نزدیک مرمت قلعه پرتغالیها را خواهیم داشت.نظرات کاربران
ارسال نظر